İkinci El İphone Alan Yerler

Yeni bir akıllı telefon aldığınızda büyük ihtimal eskisini bir yere kaldırıp kullanmayı bırakacaksınızdır. Orada bir köşede durup değer kaybetmesinden yana bizimle iletişime geçmeniz çok daha iyi olacaktır. Çünkü bizler elinizde ki tüm ikinci el iphone cep telefonlarıyla ilgileniyoruz. Herhangi bir marka model sınırımız yok ancak akıllı telefon olması oldukça önemli.

Çünkü artık günümüzde sadece akıllı telefonlar değer görmekte. Telefonunuz ister bir iPhone olabilir isterseniz birkaç ay önce çıkmış Samsung modeli olabilir isterseniz de Htc gibi pek gündemde yer almayan bir cep telefonu olabilir. İkinci el oldukça ve sağlam bir şekilde çalıştıkça, biz elinizde ki tüm telefonlarla ilgileniyoruz. 2 el cep telefonu alan yerler arasında da hemen hemen ilk sırada geliyoruz.

Merkezimiz İstanbul, bu yüzden sadece bu şehirdeyseniz telefonlarınızı alabiliriz. Aksi halde tüm işlem sizin güveninize kalmıştır. Eğer fiyat ve diğer konularda anlaşılırsa İstanbul içinde iş yerinize ya da ortaklaşa kararlaştırılan bir yere gelebiliriz. Parayı alır ve cep telefonunuzu satabilirsiniz. Herhangi bir kargo derdi yok, para hesaba geçti mi geçmedi mi derdi yok. Cep telefonu alan yerler arasında en iyi fiyatı biz vermekteyiz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir